Желания
Добавьте товары в желания
РОЗУМНА КРИШКА
График работы:

Будние: 09:00–18:00

 

0
Мой заказ

20 Кришок двокомпонентних "Твіст-Офф/HAVAS" (під євро банку)

Артикул 307

Кришки двокомпонентні <<Твіст-Офф/HAVAS>> 
для банок скляних консервних типу 3 (євробанка) 
Призначені для закупорюванння харчових продуктів, в тому числі дитячого харчування! 
Придатна для всіх відомих методів переробки консервування продукції, в тому числі і для стерилізації паром.

Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
60.00 грн
В наличии
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Быстрый заказ

Доставка відбувається через кур'єрскі служби "Нова Пошта",  "Укрпошта". Зазвичай оплата витрат на доставку здійснюється отримувачем замовлення. За необхідності включення вартості доставки у вартість замовлення, будь-ласка, інформуйте про це менеджера зручним для Вас способом. При відправленні замовлення "Укрпоштою" із попередньою оплатою - сплачується лише вартість товару. Вартість доставки "Укрпоштою" вноситься в сумі оплати по отриманню при отриманні замовлення. 

Оплата замовлення відбувається вибраним Вами способом. Оплата по отриманню в будь-якій службі доставки. Передоплата через Приват24, оплата в банкоматі чи карткою будь-якого українського банку. При оплаті карткою банку (окрім Приватбанку) вартість комісії складе 2,75% від суми платежу. Вартість витрат на оплату при отриманні розраховується виходячи із вартості замовлення на головній сторнці сайту.

У випадку виявлення у процесі використання прихованих дефектів, товар підлягає поверненню відповідно до вимог законодавства України. Після розгляду фотографічних зображень у електронному вигляді, які свідчать про неналежну якість товару, протягом 2-х днів приймається рішення про заміну товару чи виплату повної грошової компенсації із врахуванням витрат на доставку.

Будь ласка, звертайтесь до наших консультантів будь-яким зручним для Вас способом.

Наверх